Новости ТВ Новости спутниковых каналов«Медіа Група Україна» виступила проти мораторію на кодування телеканалів на супутнику

«Медіа Група Україна» виступила проти мораторію на кодування телеканалів на супутнику

«Медіа Група Україна» виступила проти мораторію на кодування телеканалів на супутнику


Заява "Медіа Групи Україна" щодо звернення депутатів Верховної Ради до Президента про введення мораторію на кодування супутникового телевізійного сигналу українських телеканалів, яке відбулося 28 січня 2020 року.

"Кодування супутникового сигналу українських телеканалів – логічний, цивілізований крок у розвитку медійного ринку. В усьому світі у телегруп відбувається перерозподіл доходів: доходи від продажу реклами заміщуються надходженнями від підписок користувачів.

Наші телеканали – незалежні комерційні мовники, які ведуть таку ж господарську діяльність, як і всі інші бізнеси, не отримуючи дотацій від держави, і самостійно інвестують у створення програм, шоу, серіалів, розвиток технічної бази, оплату праці більш ніж тисячі співробітників.

У той же час ми розуміємо, наскільки важливо, щоб наші співвітчизники мали доступ до перевіреної інформації. Медіа Група Україна запустила і залишає незакодованим супутниковий сигнал інформаційного телеканалу «Україна 24», який буде доступним на всій території країни, у тому числі й на тимчасово окупованих територіях. Це наш внесок в інформаційну безпеку країни.

Для глядачів, які опинились на тимчасово окупованих територіях, держава створює спеціальний телеканал, і, розуміючи значимість такої комунікації, ми готові на безоплатній основі віддавати для цього мовника свій кращий контент: наші праймові серіали, шоу, футбольні трансляції за участю українських команд.

Кодуючи телевізійний сигнал на супутнику, а точніше – змінюючи кодування на більш захищений варіант, ми, по суті, виконуємо вимогу ліцензії, яку нам видає держава, а також вимоги правовласників, які продають нам права на використання певного контенту. Це стала, законодавчо оформлена модель взаємодії держави і мовників на медіаринку, а також стандартна практика світового ринку дистрибуції контенту, спрямована на боротьбу з піратством.

Супутникове мовлення – це право, а не обов'язок комерційних мовників. Національні українські телеканали, отримавши ліцензії на цифрове ефірне мовлення, вже взяли на себе зобов'язання поширювати контент безкоштовно. І це зобов'язання виконується – глядачі за допомогою передавачів Т2 можуть дивитися безкоштовно 32 телеканали як розважальні, так й інформаційні.

Закликаючи «ввести мораторій», народні обранці пропонують зробити необґрунтоване втручання в господарську діяльність комерційних суб'єктів. Приблизно так само можна було б вчинити, запропонувавши мобільним операторам надавати свої послуги безкоштовно, причому тільки частині користувачів.

Ми ще раз хочемо підкреслити, що глядачі не втратили можливість дивитися українські телеканали. У них зникла можливість безкоштовно дивитися певні канали за допомогою певної технології. У глядача залишається можливість, завдяки технології Т2 – цифрове ефірне ТБ, продовжувати користуватися послугою безкоштовно. Або ж отримувати доступ до контенту будь-яких телеканалів, ставши абонентом одного з провайдерів програмної послуги на базі зручної технології (кабель, ОТТ, DTH).

Ми, Медіа Група Україна, завжди відкриті до конструктивного діалогу і сподіваємось, що такі категоричні заходи як мораторій не можуть запроваджуватися у демократичній країні без уваги до аргументів усіх сторін.

Ми вдячні Президенту за можливість представити позицію телегруп. Розвиток медіаіндустрії можливий лише на підставі зважених, цивілізованих рішень."


Если Вам была полезна данная информация, чтобы поделиться ею в соцсетях, нажмите на любую кнопочку снизу:

..
Тема: Новости спутниковых каналов | Просмотров: 4190 | Автор: | Дата: |

Похожие статьи:

Добавить комментарий:

Запрещается:
1. Рекламировать другие ресурсы
2. Использовать ненормативную лексику
3. Оскорблять интересы других пользователей
Подобные комментарии будут редактироваться, или удаляться без предупреждения.
Злостным нарушителям вход на данный ресурс будет блокироваться.

выражение

Комментарии Комментарии

Если вас заинтересовала данная информация, напишите свой комментарий.
Предупреждение: Все комментарии оскорбительного характера будут удалены!