Новости ТВ deletedПродажі прямої реклами на телеканалах групи 1+1 media здійснюватиме ТОВ «Сиріус Медіа»

Продажі прямої реклами на телеканалах групи 1+1 media здійснюватиме ТОВ «Сиріус Медіа»

Продажі прямої реклами на телеканалах групи 1+1 media здійснюватиме ТОВ «Сиріус Медіа»


Із 1 січня 2021 року продажами прямої реклами та міжпрограмного спонсорства на телеканалах групи 1+1 media займатиметься ТОВ «Сиріус Медіа». Компанію очолює Тимофій Гонта, який 9 років поспіль обіймав посаду керівника напряму продажів прямої реклами у компанії-партнері медіагрупи – ТОВ «Глобал Медіа Груп». «Сиріус Медіа» пропонує рекламодавцям як окремі послуги, так і пакетну пропозицію, що включає і пряму рекламу, і міжпрограмне спонсорство. По це йдеться в повідомленні пресслужби групи.

«Цього року ми в експериментальному порядку запропонували рекламодавцям «Глобал Медіа Груп» комплексний пакет послуг – і клієнти залишилися задоволені результатом. Тому вже із 2021 року ми ще більше підсилимо цю інтеграцію двох типів розміщення і зможемо надавати клієнтам унікальну для ринку послугу. А саме – допрацьовану пропозицію, що допоможе клієнтам оптимізувати свої витрати, зробити це ефективно та отримати максимальні медійні показники», – говорить Тимофій Гонта, генеральний директор ТОВ «Сиріус Медіа».

Насамперед команда «Сиріус Медіа», до якої перейшла частина співробітників «Глобал Медіа Груп», зосередиться на вдосконаленні програмного забезпечення, за допомогою якого буде покращено й оптимізовано пакети послуг для клієнтів, а також розширено його можливості у плані розміщення прямої реклами тощо.

У свою чергу, ТОВ «Глобал Медіа Груп» продовжує працювати на ринку медійних послуг і зосередиться, зокрема, на розвитку та посиленні ринкових позицій у галузі інтеграційного спонсорства та роботі з прямими клієнтами. Напрям інтеграційного спонсорства очолює Катерина Кудрицька, керівниця відділу спонсорства «Глобал Медіа Груп».

«Інтеграційне спонсорство із року в рік зростає, і результати роботи нашої спонсорської команди є справжнім проривом на ринку за останній час. З урахуванням обмежень 2020-го року, спонсорський відділ все одно знайшов, що запропонувати клієнтам – і зробити їх щасливими. Немає жодних сумнівів, що інтеграційне спонсорство є ефективним лише за умови тісної співпраці з продюсерами, креативом, маркетингом безпосередньо каналів групи 1+1 медіа. І, що важливо, ми пропонуємо клієнту набагато більше: не просто заставку, плашку, логотип – а креатив, який виправдає його інвестиції», – говорить Катерина Кудрицька, керівниця відділу спонсорства «Глобал Медіа Груп». 

«Таке розмежування напрямів та передача прав на продаж реклами незалежному гравцеві ринку є абсолютно логічним кроком. Наш поточний партнер «Глобал Медіа Груп» залишається сильним гравцем із більше ніж 12-річним досвідом і наше портфоліо клієнтів мовить саме за себе. В той же час ми покладаємо великі сподівання на співпрацю із «Сиріус Медіа» і впевнені, що клієнти зовсім скоро оцінять ексклюзивні пропозиції та індивідуальний підхід», – говорить Валерій Варениця, Член Правління, комерційний директор групи 1+1 media.


Если Вам была полезна данная информация, чтобы поделиться ею в соцсетях, нажмите на любую кнопочку снизу:

..
Тема: deleted | Просмотров: 140 | Автор:

Похожие статьи:

Добавить комментарий:
Запрещается:
1. Рекламировать другие ресурсы
2. Использовать ненормативную лексику
3. Оскорблять интересы других пользователей
Подобные комментарии будут редактироваться, или удаляться без предупреждения.
Злостным нарушителям вход на данный ресурс будет блокироваться.

выражение

Комментарии Комментарии

Если вас заинтересовала данная информация, напишите свой комментарий.
Предупреждение: Все комментарии оскорбительного характера будут удалены!