Новости ТВ Новости телевиденияРуслана й телеканал «Київ» покажуть Різдвяний концерт

Руслана й телеканал «Київ» покажуть Різдвяний концерт

Руслана й телеканал «Київ» покажуть Різдвяний концерт


Світова пандемія і карантин не завадять бажаючим долучитися до справжнього мистецтва. Спеціально до новорічних свят співачка Руслана приготувала сюрприз для киян, а також всіх шанувальників її творчості по всій країні. 25 грудня в ефірі телеканалу «Київ» вийде різдвяний проєкт «Чарівна пісня», інформує пресреліз мовника.

«В цей час хочеться промовляти лише п’ять чарівних слів: світло, серце, душа, любов, зоря. Це не просто пісні, в них є всі ці слова. Ми зробили дуже оригінальне попурі, в якому прозвучать і «Добрий Вечір тобі», і «Тиха ніч»… І співаємо ми його зіркам, ніби колискову. Свого часу Гершвін для своєї всесвітньовідомої арії «Літня пора» використав мотив української колискової «Ходить сон». Ми ж для своїх колядок використали етноджаз в поєднанні з класикою та етнікою, щоби показати – «Добрий вечір» і «Тиха ніч» можуть виконуватися не лише в місті. Можна йти в гори, щоби, спрямовуючи погляд догори, зустрічати свою зірку», – розповідає Руслана.

Родзинкою проєкту стане зміна локацій. За концепцією, дійство починається у студії Руслани, з якої вона переміщається на Софійську площу, де, за стародавнім карпатським рецептом, готується чудодійний напій, який увібрав в себе всі сили трав гірських та плодів сонця, тепло вогню та цілющу воду. Чарівний напій дає енергію піднятися високо в гори, щоби першим зустріти Радісну Зорю, народжену в цю Різдвяну ніч. Кульмінація відбувається в казковому містичному лісі. Для цього навіть встановлену у знімальному павільйоні сцену задекорували містичними деревами, а світлові прибори імітували світло зірки. До речі, частину проєкту знімали в павільйоні телеканалу «Київ». І це ще не всі сюрпризи, які приготувала співачка для глядачів.

Дивіться «Чарівну пісню» 25 грудня о 19:30 на ТК «Київ», а також на екранах Софійської та Контрактової площах. Концерт можна подивитися і на сторінці Facebook та youtube-каналі зіркової співачки Руслани.

Нагадуємо, в ніч із 31 грудня на 1 січня на телеканалі «Київ» відбудеться головний новорічний концерт столиці за участю популярних українських виконавців та гуртів, хедлайнером якого також є Руслана.


Если Вам была полезна данная информация, чтобы поделиться ею в соцсетях, нажмите на любую кнопочку снизу:

..
Тема: Новости телевидения | Просмотров: 444 | Автор:

Похожие статьи:

Добавить комментарий:
Запрещается:
1. Рекламировать другие ресурсы
2. Использовать ненормативную лексику
3. Оскорблять интересы других пользователей
Подобные комментарии будут редактироваться, или удаляться без предупреждения.
Злостным нарушителям вход на данный ресурс будет блокироваться.

выражение

Комментарии Комментарии

Если вас заинтересовала данная информация, напишите свой комментарий.
Предупреждение: Все комментарии оскорбительного характера будут удалены!