Новости ТВ Новости телевиденияТелеканалу KHARKIV.LIVE потрібні нові обличчя

Телеканалу KHARKIV.LIVE потрібні нові обличчя

Телеканалу KHARKIV.LIVE потрібні нові обличчя


Керуючі партнери холдингу Live Network Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко оголосили про формування нової команди телеканалу KHARKIV.LIVE. Про це йдеться в пресрелізі медіахолдингу. 

«Ми розпочали рік з активної роботи над впровадженням нових стратегічних рішень розвитку телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE. Зараз ми удосконалюємо існуючі активи та діджитал-платформу холдингу. Паралельно запускаємо KHARKIV.LIVE й формуємо нову професійну команду. Шукаємо людей, які готові стати очима та голосом Харкова для місцевих жителів, першими висвітлювати події та новини міста. Першочергова потреба - журналісти та оператори, а трохи згодом ми повідомимо про дати кастингів для телеведучих», - зазначили в керівництві Live Network.

Команда медіахолдингу повідомляє, що на телеканалі KHARKIV.LIVE відкриті вакансії режисерів, шеф-редакторів програм, журналістів та операторів. У зв’язку з діючим локдауном через пандемію Covid-19, першим етапом стане онлайн-відбір кандидатів. Якщо ви маєте досвід роботи на телебаченні, готові до нових викликів та мрієте стати частиною прогресивного медіахолдингу Live Network, надсилайте своє резюме на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , зазначивши у темі листа посаду й назву телеканалу.

Про дати кастингів для телеведучих оголосять незабаром. Слідкуйте за новинами.

Нагадаємо, телеканали KYIV.LIVE та ODESA.LIVE розпочали мовлення минулого року. Із листопада 2020-го Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів холдингу. Наприкінці грудня команда оголосила про створення медіахолдингу під назвою Live Network та анонсувала запуск місцевого телеканалу KHARKIV.LIVE. За попередньою інформацією, канал у Харкові розпочне мовлення навесні.


Если Вам была полезна данная информация, чтобы поделиться ею в соцсетях, нажмите на любую кнопочку снизу:

..
Тема: Новости телевидения | Просмотров: 9740 | Автор:

Похожие статьи:

Добавить комментарий:
Запрещается:
1. Рекламировать другие ресурсы
2. Использовать ненормативную лексику
3. Оскорблять интересы других пользователей
Подобные комментарии будут редактироваться, или удаляться без предупреждения.
Злостным нарушителям вход на данный ресурс будет блокироваться.

выражение

Комментарии Комментарии

Если вас заинтересовала данная информация, напишите свой комментарий.
Предупреждение: Все комментарии оскорбительного характера будут удалены!