Новости ТВ Новости спутниковых каналовЗаява 1+1 media у відповідь на повідомлення від телеканалу «Україна» щодо «Маскараду»

Заява 1+1 media у відповідь на повідомлення від телеканалу «Україна» щодо «Маскараду»

Заява 1+1 media у відповідь на повідомлення від телеканалу «Україна» щодо «Маскараду»


Міжнародної асоціація з визнання та захисту форматів FRAPA визнала, що шоу «Маскарад» на телеканалі «1+1» (формат Mysteries in the Spotlight) має «разючі подібності» до формату The Masked Singer, право на який отримав телеканал Україна, – формати ідентичні на 73%. Про це 30 жовтня повідомили в спільній заяві Munhwa Broadcasting Corp (MBC), Fremantle та ТРК «Україна».

Під час аналізу FRAPA визначила схожість між форматами:

  • замасковані знаменитості виступають сольно;
  • майже всі знаменитості лише співають, хоча в першій серії одна просто танцює;
  • конкурсанти надають ключ до розгадки своєї особистості голосами, зміненими цифровим способом;
  • судді спілкуються між собою, вгадуючи особистості учасників, без закріплення вибору.
  • у кожному випуску відбувається фінал, під час якого один з учасників знімає маску, а решта продовжують боротьбу в конкурсі.

«У звіті FRAPA йдеться і про подібності в дизайні, постановці й кольоровій схемі між "Маскарадом" і російською версією The Masked Singer, котра використовувалась для порівняння», – йдеться в повідомленні.

Компанія Fremantle, яка є дистриб’ютором формату The Masked Singer, заявила, що майже всі «разючі подібності» не є елементами Mysteries in the Spotlight.

Водночас у FRAPA зазначили, що головна відмінність між форматами полягає в тому, що в «Маскараді» відбувається змагання між двома командами суддів, а також кілька незначних доопрацюваннь: цифровий співведучий і ліпстинкбатл представників журі за право вибору учасника, який зніме маску.

Fremantle, MBC та ТРК «Україна» продовжують оскаржувати показ «Маскараду», а також консультуються щодо санкцій, які можуть застосувати проти «1+1» в Україні. 

«Усі причетні сторони було поінформовано про звіт, і ми сподіваємося, що "1+1", озброєні даною інформацією, припинять трансляцію цієї програми і повернуться до виробництва оригінальної версії Mysteries in the Spotlight», – йдеться в заяві.

Заява групи 1+1 media у відповідь на повідомлення від телеканалу «Україна»:

У відповідь на спільну заяву Munhwa Broadcasting Corp (MBC), Fremantle та ТРК «Україна» група 1+1 media повідомляє, що станом на 30 жовтня 2020 року не отримувала жодного звіту або іншого повідомлення від FRAPA та не є «озброєна даною інформацією», про що йдеться у заяві компаній. 

FRAPA є громадською організацією, висновки якої не можуть вважатися беззаперечними. Втім, навіть згідно з поточними правилами FRAPA – Infringement Guide (https://www.frapa.org/wp-content/uploads/2019/09/Infringement-Guide-on-air-v2.pdf) – якщо відсоток подібностей складає менше 80%, то цього недостатньо, аби підтвердити, що формат є копією. Згідно ж тексту спільної заяви, у звіті FRAPA, який не було надано 1+1 media, йдеться про 73%. Крім того, у звіті міститься недостовірна інформація. Зокрема, зазначено, що у шоу «Маскарад» змагаються дві команди суддів, хоча у форматі суддів взагалі немає. Присутні й інші неточності, які медіахолдинг готовий прокоментувати по факту отримання оригіналу звіту.

Отже, у відповідь на запити від ЗМІ, хочемо прокоментувати, що 1+1 media не планує вносити жодних змін у шоу «Маскарад», оскільки медіахолдинг виробляє інший формат, який немає жодного відношення до формату «The Masked Singer».


Если Вам была полезна данная информация, чтобы поделиться ею в соцсетях, нажмите на любую кнопочку снизу:

..
Тема: Новости спутниковых каналов | Просмотров: 228 | Автор:

Похожие статьи:

Добавить комментарий:
Запрещается:
1. Рекламировать другие ресурсы
2. Использовать ненормативную лексику
3. Оскорблять интересы других пользователей
Подобные комментарии будут редактироваться, или удаляться без предупреждения.
Злостным нарушителям вход на данный ресурс будет блокироваться.

выражение

Комментарии Комментарии

Если вас заинтересовала данная информация, напишите свой комментарий.
Предупреждение: Все комментарии оскорбительного характера будут удалены!