Світова пандемія і карантин не завадять бажаючим долучитися до справжнього мистецтва. Спеціально до новорічних свят співачка Руслана приготувала сюрприз для киян, а також всіх шанувальників її творчості по всій країні. 25 грудня в ефірі телеканалу «Київ» вийде різдвяний проєкт «Чарівна пісня», інформує пресреліз мовника.

«В цей час хочеться промовляти лише п’ять чарівних слів: світло, серце, душа, любов, зоря. Це не просто пісні, в них є всі ці слова. Ми зробили дуже оригінальне попурі, в якому прозвучать і «Добрий Вечір тобі», і «Тиха ніч»… І співаємо ми його зіркам, ніби колискову. Свого часу Гершвін для своєї всесвітньовідомої арії «Літня пора» використав мотив української колискової «Ходить сон». Ми ж для своїх колядок використали етноджаз в поєднанні з класикою та етнікою, щоби показати – «Добрий вечір» і «Тиха ніч» можуть виконуватися не лише в місті. Можна йти в гори, щоби, спрямовуючи погляд догори, зустрічати свою зірку», – розповідає Руслана.

Родзинкою проєкту стане зміна локацій. За концепцією, дійство починається у студії Руслани, з якої вона переміщається на Софійську площу, де, за стародавнім карпатським рецептом, готується чудодійний напій, який увібрав в себе всі сили трав гірських та плодів сонця, тепло вогню та цілющу воду. Чарівний напій дає енергію піднятися високо в гори, щоби першим зустріти Радісну Зорю, народжену в цю Різдвяну ніч. Кульмінація відбувається в казковому містичному лісі. Для цього навіть встановлену у знімальному павільйоні сцену задекорували містичними деревами, а світлові прибори імітували світло зірки. До речі, частину проєкту знімали в павільйоні телеканалу «Київ». І це ще не всі сюрпризи, які приготувала співачка для глядачів.

Дивіться «Чарівну пісню» 25 грудня о 19:30 на ТК «Київ», а також на екранах Софійської та Контрактової площах. Концерт можна подивитися і на сторінці Facebook та youtube-каналі зіркової співачки Руслани.

Нагадуємо, в ніч із 31 грудня на 1 січня на телеканалі «Київ» відбудеться головний новорічний концерт столиці за участю популярних українських виконавців та гуртів, хедлайнером якого також є Руслана.